Voit hakea sisältöä hakusanoilla, esim. "urasuunnittelu".
Avoimia työpaikkoja voit tarkastella ja hakea työpaikat-sivulla

Go On

Jyväskylä

Yksi kaikkien puolella.


Go On Jyväskylä

Osoite: Asemakatu 12 B 52 (2.krs), 40100 Jyväskylä

Aukioloaika: ma-pe 8-16

Tutustu Facebook-sivuumme

TARKEMMAT TIEDOT

Laskutusosoite:
GoMetan Oy
PL 23311
00063 LASKUNET

y-tunnus: 
2215820-4

OVT-tunnus:

003722158204

OVT-operaattori:
OpusCapita

Sähköposti:
etunimi.sukunimi@go-on.fi




JKL Salminen Kimmo 300 400

Kimmo Salminen

toimitusjohtaja (Go On Yhtiöt)

+358 400 752 150   

kimmo.salminen@go-on.fi

 

Lius Joni

Joni Lius

ketjujohtaja (Go On Yhtiöt)

+358 40 838 8000   

joni.lius@go-on.fi


Viinikainen Juha

Juha Viinikainen

myyntipäällikkö

+358 40 701 7768   

juha.viinikainen@go-on.fi


JKL Lahtinen Johanna HR 300x400

Johanna Lahtinen

HR-päällikkö, CEB

+358 40 658 6898   

johanna.lahtinen@go-on.fi

 

Kuusela Hanna mv muokattu

Hanna Kuusela

HR- ja rekrytointiasiantuntija, CEB

+358 44 334 6315   

hanna.kuusela@go-on.fi

 

JKL Seppanen Essi HR 300x400

Essi Seppänen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, CEB

+358 44 334 6292   

essi.seppanen@go-on.fi

 

Ota yhteyttä